График работы:

  • Пн-Пт: с 9:00 до 18:00
  • Сб-Вс: выходной

Добавте в закладки


Полиоксидоний супп. 6 мг контурн. ячейк. уп. №10

Полиоксидоний супп. 6 мг контурн. ячейк. уп.  №10
  • Код товара: 615
  • Производитель: НПО Петровакс Фарм (Россия)
  • Наличие: есть в наличии
  • Цена: 726,00  грн.    Добавить в корзину

Инструкция и описание для Полиоксидоний супп. 6 мг контурн. ячейк. уп. №10:

Полиоксидоний - препарат используется восстановления иммунного статуса человека, выводит токсины.

Инструкция Полиоксидоний супп. 6 мг контурн. ячейк. уп. №10 :

Фармакологические свойства  Фармакологічні властивості. Препарат має імуномодулюючу дію, підвищує резистентність організму щодо різних інфекційних захворювань. В основі механізму імуномодулюючої дії Поліоксидонію – пряма дія на фагоцитуючі клітини та природні кілери, а також стимуляція антитілоутворення. Разом з імуномодулюючою дією Поліоксидоній має детоксикаційну активність, а також підвищує стійкість мембран клітин до цитотоксичних речовин. Поліоксидоній відновлює імунні реакції при тяжких формах імунодефіцитів і, зокрема, при туберкульозі, септичних станах, опіках, злоякісних новоутвореннях, хронічних вірусних захворюваннях, після хірургічних операцій, прийому цитостатиків та гормональних препаратів. Препарат добре переноситься, не має мітогенну, поліклональну активність, антигенні властивості, не чинить алергізуючу, мутагенну, ембріотоксичну, тератогенну та канцерогенну дії. Фармакокінетика. Поліоксидоній характеризується високою біодоступністю, досягає максимальної концентрації у крові при інтравагінальному або ректальному застосуванні через 1 годину після введення. Період напіввиведення швидкої фази становить майже 30 хв, а повільної фази – 36,2 год. В організмі препарат гідролізується до олігомерів, які виводяться переважно через нирки.

Показания к применению  Показання для застосування. Препарат призначається для активації імунітету у дорослих та дітей. Поліоксидоній рекомендується дорослим та дітям у комплексній терапії при: хронічних рецидивуючих запальних захворюваннях будь-якої етіології, які не піддаються стандартній терапії, як у стадії загострення, так і в стадії ремісії; ревматоїдному артриті після тривалого лікування імунодепресантами, а також при ревматоїдному артриті, ускладненому гострими респіраторними захворюваннями або гострими респіраторними вірусними інфекціями; гострих і хронічних вірусних і бактеріальних інфекціях (у т.ч. урогенітальних інфекційно-запальних захворюваннях: простатиті, уретриті, циститі, хронічному пієлонефриті в латентній стадії та у стадії загострення, хронічному сальпінгоофориті, ендометриті, кольпіті, а також захворювань, викликаних вірусом папіломи, ектопії шийки матки, дисплазії і лейкоплакії); - різних формах туберкульозу у комплексному лікуванні; - для лікування та профілактики гнійно-септичних захворювань та операційних ускладнень у хірургічних хворих;  - гострих і хронічних алергічних захворюваннях (поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит); - комплексному лікуванні хворих на онкологічні захворювання, яким призначенно хіміо- та променеву терапію; - дисбактеріозах у дітей; - для зниження нефро - і гепатотоксичної дії лікарських препаратів; - для активації регенеративних процесів (переломи, опіки, трофічні виразки); - для корекції вторинних імунодефіцитів, які виникають внаслідок старіння або впливу несприятливих факторів.

Способ применения и дозы  Спосіб застосування та дози.  Спосіб застосування і доза підбирається лікарем залежно від маси тіла, діагнозу, гостроти і тяжкості захворювання, віку хворого. Рекомендовані схеми лікування у дорослих та дітей від 6 років. Ректально: 1 раз на добу на ніч, після очищення кишечнику, по 1 супозиторію.  Схема застосування: перші 3 дні щодня, а потім з інтервалом 48 годин. Курс лікування - 10 супозиторіїв. При хронічному сальпінгоофориті, ендометриті, кольпіті, захворюваннях, викликаних вірусом папіломи людини, ектопії, дисплазії та лейкоплакії шийки матки препарат застосовують інтравагінально по 1 супозиторію (6 мг) щодня протягом 3 днів, а потім через день. Курс лікування - 10 супозиторіїв. За необхідності курс лікування повторюють через 3-4 місяці. Хворим з хронічною імунною недостатністю (у т.ч. хворим з онкологічними захворюваннями) показана тривала підтримуюча терапія Поліоксидонієм по 1 супозиторію (6 мг) 1-2 рази на тиждень. Рекомендовані схеми лікування у дітей від 1 року. Для лікування дітей віком від 1 до 6 років застосовують по 1 супозиторію ректально кожні 48 год. Курс лікування – 5-10 супозиторіїв.

Побочные эффекты  Побічна дія. Не виявлена.

Противопоказания  Протипоказання. Індивідуальна непереносимість. Вагітність (за відсутності клінічного досвіду).

Взаимодействие с другими лекарственными средствами  Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Поліоксидоній добре поєднується у складі комбінованої терапії з антибіотиками, противірусними, протигрибковими, антигістамінними препаратами, бронхолітиками, глюкортикостероїдами, b-адреноміметиками, цитостатиками.

Передозировка  Передозування. При застосуванні у призначених дозах випадки передозування не відмічалися.

Особенности применения  Особливості застосування. Перші ознаки поліпшення загального стану з’являються після 5-10 введень Поліоксидонію. З обережністю препарат потрібно застосовувати у хворих на гостру ниркову недостатність. Не слід перевищувати зазначені дози і тривалість курсу лікування.

Условия и сроки хранения  Умови та термін зберігання.  ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці, при температурі +8 - +15°С. Термін придатності - 2 роки.
Препарат добавлен в корзину